Frequently asked questions

מה ההבדל בין מצגת בת או בר מצווה לבין קליפ בת ובר מצווה?


מצגת בנויה מאוסף תמונות וקטעי וידאו בחייו של הנער והנערה אשר נעשו ונאספו מיום היוולדם. זאת אומרת שבניית המצגת לא דורשת צוות הפקה חיצוני להסרטה, צילומים או הקלטות באולפן. כך שכל מה שיש ברשותכם מספיק עבורי כדי לייצר את התוכן של המצגת. לפני הכל, כל החומרים בלי יוצא מן הכלל עוברים עיבוד מקצועי ושיפוץ להעלאת איכות חומרי הגלם וזאת לפני תהליך העריכה where is the magic happens
מה הייחודיות והבידול במצגות שלך מנותני שירות אחרים בתחום?


העבודה שלי היא ללא שעון, כי עבודה עם שעון היא עסק והעבודה שלי עוסקת בכלל ביצירה. אני אמן שיוצר לפני הכל וכמו כל אמן אמיתי, אני צריך את כל הזמן הדרוש ליצירה בכדי שתגיע לרמות הריגוש והעוצמה הדרושים, אך לא פחות חשוב עבורי, זה שהיצירה תחזיק ברוח הזמן! אני יוצר סרטון שאמור להיות EVER GREEN מה שאומר שגם בעוד 50 שנה הוא אמור לרגש אתכם. אך בסוף, העשייה הכי חשובה שלי זה החיבור של התמונות עם הסצנות, החיבור של התמונות עם המוסיקה והחיבור בין תמונה לתמונה אשר נותנים ספיפאס חיים מרגש ומרהיב שאין כמותו בשילוב כל האלמנטים ופה זאת המומחיות שלי, עיקר העשייה שלי, ההפקה הרגשית שלי בתוך המצגת הינה המשקל הכבד ביותר בין מכלול התהליכים אשר אני לא בוחל הן בכמות הזמן ובאמצעים טכנולוגים כדי ליצור אותה בשלמות ובסטנדרטים שאני מציב לעצמי.
כמה באמת חשובה המצגת לבר או בת המצווה?


להרבה הורים בתחילת התהליך, מצגת נשמעת כמו עוד משהו שצריך לשים V עליו עד שהם מדברים איתי בפעם הראשונה. אני חושב שמצגת בת ובר המצווה זאת המזכרת הכי חשובה של כל התקופה הזאת! הכי חשובה! זאת המזכרת הכי משמעותית אשר יכולה להישמר לנצח נצחים ולהסב המון אושר לדורי דורות אשר הנער או הנערה הולכים לקחת את איתם בכל תקופת חייהם, כמו כן להתרפק בנחת לצד ילדיהם ונכדיהם בעתיד, כך שממש לא הייתי לוקח בקלות ראש את נושא המצגת וכן הייתי דואג שהאדם המתאים ביותר למשימה יקח את הפרויקט החשוב הזה בחיי הילד שלי.
מהן היכולות הטכניות והטכנולוגיות שלך כיוצר?


אני מומחה Adobe cloud Suite עם דגש לתוכנות After effect, Illustrator, Photoshop, audition כמו כן אני מתמחה בתוכנות לבניית מודלים בתלת מימד כגון Element 3D ו- Cinema 4D יש לי שליטה מלאה בכל נושא Third-Party plugin של After effect עם שליטה מלאה ב- Red giant plugin: Trapcode, element 3D, color suite, toonIt, universe, keying, misfire, Knoll light factory אשר מובילים כיום את עולם הקולנוע. כמו כן יש לי את אחד האוספים הנדירים של אפקטים, רקעים, רקעי וידאו בכל נישה של טבע, אורבני, ספורט ואינסוף רקעים אבסטרקטים אשר אני דואג להטמיע בשילוב עשרות שכבות אפקטים בכל תמונה ותמונה. כמו כן יש לי אוספים של Alpha channel ו- AE templates מעל ל- 8.000 קבצים, מה שסוגר את כל הצד הויזואלי, הוליוודי וקולנועי בנישה. מאוד חשוב לציין כאשר אני מקבל את כל חומרי הגלם ממכם ההורים, אין תמונה שאני לא עובר עליה ומתקן אותה! 30% מהתמונות עוברות גם ניקוי רקע לקובץ PNG! מה שמייחד מאוד את העבודות שלי בהחייאת התמונה בעזרת רקעים ואפקטים עד לכדי סצנה הוליוודית, חווית טבע או כל אווירה שאני מוצא לנכון להתאים לאותה תמונה. הרעיון הוא להעצים את הרגע בו נלקחה התמונה ולשחזר את האווירה אשר התמונה נלקחה בשעתה כמו כן להוציא את הנער או הנערה באופן שהם היו רוצים להיראות בעיניי המתבונן.
איך המחירים שלך בהשוואה למתחרים?


המחירים שלי מאד פשוטים ונוחים. כמו כן הכל כלול הכל במחיר ללא הפתעות: 1400₪ למצגת באורך שיר עם אפשרות לשני חצאי שירים (עד 4-4.5 דק'). 2000₪ למצגת באורך שני שירים עם אפשרות (עד 8 - 8.5 דק). ברמת מוצר סופי אני הכי תחרותי אם שוברים עלות זמן יצירה והשקעה כנגד עלות הכסף. כמו כן אני יוצר לוגו לילד, פתיחים מרהיבים בתלת מימד, סיומות מרהיבים וקטעים שלקוחים מעולם הסינימה. מי שמחפש נטו מחיר, אני ממליץ לא לעשות מצגת מלכתחילה כי בנישה של יצירת סרט, דרוש הזמן ליצור את ההתרגשות באופן מרהיב ותאמינו לי שכל אחד יכול לראות אם אין את האיכות הדרושה וזה פשוט לא שווה את זה. לצערי, יוצא לי לראות מצגות מאוד מביכות שהילד שר באיזה אולפן או קם בבוקר ויוצא מהבית, ולא אשקר צובט לי לראות את זה ועצוב לי על הילד מהסיבה שזה לא מרים או מחמיא לו ובתור הורה אני יודע כמה חשוב להרים לילד ולהעצים אותו בכל שניה בכזה מעמד.
איך אתה יודע מה הכי נכון לבן או לבת שלי?


אני קודם כל לומד אודות הבן או הבת ממכם ההורים. מהשיחה הראשונה שלנו אני אוסף נתונים אודות האהבות, התחביבים והטעמים של הילד/ה, צבעים ואודות החלומות שלהם. כאשר שאני מקבל את החומרים, אני מקדיש קודם כל יום שלם בצפייה והיכרות ויזואלית של הילד/ה ורק אחרי שעברתי על כל החומרים אני מתחיל לגבש תוכנית וסלקציית חומרים וכך בונה את ספיפס הסרטון. זאת ההשקעה הכי חשובה שלי כדי להכיר את הילד ואני לוקח את הזמן הדרוש כדי להבין ולהכיר אותו ואת תכונותיו כמה שיותר קרוב שיתאפשר לי לפני שאני הולך ליצור את סיפור חייו.
איך מעבירים לך את החומרים?


כל נושא העברת החומרים נעשית באופן מרוכז ובתהליך אחד אשר אתם מעבירים לי את הכל דרך אתר הנקרא WWW.WETRANSFER.COM .אתר זה נותן יכולת העברת נפח גדול עד 2GB מה שמספיק לכל חומרי המצגת ובחינם. כאשר מגיעים לאתר, אתם בוחרים באופציה החינמית ודואגים לשים את האימייל שלי: barmitzvahclip@gmail.com בנמען ואת האימייל שלכם בשולח ולהעלות את כל הקבצים הדרושים במרוכז עם עדיפות לקובץ דחוס (Zip file). זהוא, משם הכל באחריותי. כמו כן אפשר לשלוח לי תמונות חובה ולהפריד קבצים בתקופות שונות. כמו כן לדאוג ליצור תיקייה עם הסבים והסבתות ולהסביר מי זה מי מכל צד של ההורה. כמו כן תיקיית משפחה עם תמונות של ההורים, האחים/אחיות ושמותיהם. תיקייה של תמונות עם החברים, החברים בכיתההכיתה, חברי ילדות, תיקייה של בני דודים והמשפחה המורחבת. כאמור אני גם מכניס וממליץ להכין קטעי סרטונים של הילד/ה עוסקים בתחביבים ספורטיביים במידה וישנם כאלו או כל תחביב אחר. במידה ואתם בשלב זה ונתקלים בבעיה כל שהיא, אני זמין לשירותכם!
איך משלמים?


תחילה לא משלמים! אלא רק לאחר שצפיתם בעבודה ואתם מאשרים שאכן העבודה בוצעה במלואה :-) האם אפשר לתקן לאחר הצפייה של הגרסה הראשונה? התשובה היא כן. תמיד יש עוד איזו שהיא תמונה שמצאתם והיא חשובה לכם או תמונה של איזו דודה שתרגיש מקופחת אם לא תיכנס, זה טבע התהליך והוא צפוי לקרות. על כן כל התיקונים הדרושים צריכים להיעשות במכה אחת, זה אומר שאין זליגות בין תיקון אחד לשני, כל התיקונים חייבים להגיע אלי במרוכז כיוון שפתיחת הקבצים וסגירת הסרטון שוב ועלייתו לענן לצפייה לוקחים לי קרוב ל 3 שעות עבודה ועל כן חשוב לי שהתיקונים יגיעו במרוכז! בבקשה להתחשב בנקודה זאת!

  • Instagram - Black Circle
  • Twitter

©2018 by www.Xquenda-spa.com. Proudly created with Wix.com